ALEKSANDER KRAWCZYK

FOTOGRAF

Odkąd pamiętam patrzę na świat przez pryzmat zdjęć, na których można go uwiecznić i zawsze marzyłem, aby móc realizować moją pasję w pracy zawodowej. Studia na kierunku Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia, gdzie uczyłem się pod okiem wykładowców takich jak: Filip Bajon, Leszek Szurkowski, Stanisław Janicki, Bogdan Dziworski, dały mi solidne podstawy, aby spełniać to marzenie.

Fotografią ślubną zajmuje się od 2008 roku. Dotychczas zawsze pracowałem dla kogoś innego, natomiast teraz postanowiłem rozwinąć skrzydła i otworzyć własną firmę, Man With Camera, po to, aby jedynym ograniczającym mnie elementem była moja i Wasza wyobraźnia. W pracy nad reportażem ślubnym wzoruję się na geniuszu fotografii ślubnej – Jose Villi – jednym z dziesięciu najlepszych fotografów ślubnych na świecie.

Fotografując śluby, wesela, komunie, chrzty oraz inne uroczystości, jak również wykonując sesje plenerowe, robię to, co kocham najbardziej – łączę elementy fotografii reportażowej, artystycznej i kreatywnej. Dzięki temu mogę zaoferować Wam niezwykłą pamiątkę, która przywoła najmilsze i najpiękniejsze wspomnienia za każdym razem, gdy do niej wrócicie.

Ukończyłem kurs archidiecezjalny fotografów i operatorów, co uprawnia mnie do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych podczas ceremonii.

Podczas pracy nad powierzonym mi zadaniem możecie zdać się na moją kreatywność, ponieważ zawsze mam w zanadrzu mnóstwo pomysłów, które dostosowuję do potrzeb moich klientów. Jestem zarazem otwarty na wszelkie uwagi i wskazówki, które pomogą mi spełnić Wasze oczekiwania i uzyskać rezultat, jaki sobie wymarzyliście. Zawsze macie wpływ na efekt końcowy. Uczestniczycie również w projektowaniu fotoksiążki lub innej pamiątki, zarówno dla Was, jak i dla Waszych najbliższych.

Zachęcam także do skorzystania z moich usług podczas sesji ciążowych, sesji z niemowlakami i starszymi dziećmi, ponieważ są to kolejne ważne etapy życia, które warto uwiecznić tak, aby móc wracać do nich w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *